Poznaj mnie

Jestem chłopakiem, który wychował się w niewielkim miasteczku koło granicy z obwodem kaliningradzkim, a swoje pierwsze lata życia spędził na wsi oddalonej o 8 km od polskiego morza.

Prowadziłem koczowniczy tryb życia podróżując za tatą, który wybrał karierę wojskową. Tak znalazłem się w Warszawie po czym historia zatoczyła koło i wróciłem do miejsca urodzenia.

W szkole byłem bity wyśmiewany z racji swojego niewielkiego wzrostu, nie dawano mi większych szans na to, że odniosę w życiu jakikolwiek sukces. Kiedy stałem się nastolatkiem marzyłem o stabilnej pracy i samodzielności, które miały dać mnie wówczas zarobione pieniądze.

Czas to wszystko dość szybko zweryfikował. Nie było tak kolorowo jak myślałem. Wtedy też zacząłem poszukiwać w swoim życiu innej drogi i tak trafiłem na szeroko pojęty rozwój osobisty, który zrobił dla mnie bardzo wiele dobrego, przyniósł kontakty i kompetencje, ale też spowodował że miałem masę długów. Razem z kredytem hipotecznym mój majątek netto wynosił wtedy minus pół miliona polskich złotówek. Jak możesz sobie to wyobrazić nie było łatwo, zwłaszcza kiedy 3/4 twojej pensji idzie na długi i spłatę zobowiązań, a na życie zostaje ci może jakieś 700 800 zł mając na utrzymaniu rodzinę.

Czy znasz takie historie?

Postanowiłem, że nie zostawię tego w ten sposób bo minęło już kilka dobrych lat, od tego przełomowego momentu, a ja pogrążam się w długach jeszcze bardziej i bardziej. W pewnym momencie musiałem na coś postawić i stać się ekspertem aby wyjść z długów i żyć na własnych warunkach.

Wybrałem marketing i social media, co jak się okazało przerodziło się w pasję do budowania świadomie, marki w internecie, co było strzałem w dziesiątkę, bo dziś z powodzeniem pomagam innym osiągać genialne rezultaty.

Wykorzystując media społecznościowe rozpocząłem drogę od scrollowania i pytania „ale co ja mam tutaj zrobić na tym Facebooku czy innym social media aby zarabiać?” do momentu kiedy świadomie zacząłem używać narzędzi mediów społecznościowych, a zarabianie pieniędzy stało się wypadkową działań i dobrej strategii… stało się przyjemnością.

Poniżej przedstawiam kilka kompetencji, dzięki którym wspieram dzisiaj działania swoim klientów i kursantów:

1. Pozyskiwanie klientów bez nachalnej sprzedaży
2. Tworzenie i kreacja diabelnie skutecznych treści
3. Budowanie relacji na lata
4. Komunikacja werbalna i nie werbalna
5. Komunikacja wewnętrzna – wartości -> cele -> nawyki
6. Proces budowania marki – krok po kroku
7. Wiele innych ciekawych, czasami nudnych, ale niezwykle kluczowych zagadnień świata biznesu

 

Adam Tarunt


Praktyk Social Media